Biz Kimiz?

Türkiye'nin iyi turizm acentalarından birinde yolları kesişen 3B, tutkuları olan bu işe B13 çatısı altında devam ediyor...

Be New!

1987 doğumlu Burçin kızımız, neredeyse çocukluğundan beri Halkla İlişkiler konusuna duyduğu ilgi sonucu, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2011 yılında mezun oldu.

Arada IKSV için film festivallerinde 6 yıl boyunca proje bazlı servis verdi, sinema koordinatörlüğü, filmlerin gösterimi, reklamlar ve sponsor ilişkilerinden sorumlu oldu.

Mezuniyet sonrasında bir turizm acentasında Proje Müdürü olarak görev alarak, özellikle bilişim firmalarına etkinlik alanlarının seçimi, catering, branding ve benzeri servislerin haricinde müşterinin marka hedefleri, kurumsal kimlik dahilinde tüm işleyişi ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi konularında da destek verdi.

Çalışmaları sırasında bütün sevimliliğini misafirlerin üzerine salıp, yoğun zamanların sakin geçişini sağlar.

Modadan teknolojiye, dekorasyondan saç modellerine kadar bütün yenilikleri heyecanla takip eden Burçin, müşterilerimize denenmemişleri sunabilmek için sürekli araştırma halinde...

Be Cool!

1982 doğumlu Başar Öztorun, Ayazağa Işık Lisesi'ni bitirdikten sonra, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Fotoğraf Bölümüne girdi. Sanatçı kişiliğini turizm ve etkinlik alanındaki tutkusuyla birleştirip uzun yıllar, bir turizm acentasında çalıştı. 20 yaşında başına ne geldiğini anlayamadan kendini havaalanında yabancı misafirleri karşılarken buldu. En yoğun anlarda bile her daim “cool” duruşundan vazgeçmeyerek zor durumların sakin bir şekilde üzerinden geldi. Sorumluluk bilinci, işi sahiplenişi ve beyefendi duruşuyla hızla ilerledi ve Proje Direktörü oldu.

Uluslararası büyük ilaç ve otomotiv firmalarının yanısıra, çeşitli basketbol ve futbol takımlarının Türkiye'yi ziyaretleri sırasında da lojistik destek verdi.

Bugün, B13 events markasını yaratarak tecrübelerini ve işiyle ilgili tutkusunu sizlerle paylaşmaya devam ediyor...

Be Different!

B13 events

Dikilitaş Mah. Dutlukiçi Sok. No: 19/1 Beşiktaş - İstanbul
+90 212 236 76 71
+90 532 552 80 65
b13@b13.com.tr

B13 Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti. © 2017
Bizi takip edin: